Tempest

Bioracer Tempest. Teplý. Lehký. Vodoodpudivý.

Tempest je zateplený materiál pro zimní dresy a kalhoty, má prodyšnou, pocesanou vrstvu z mikrovlákna a vnejší vrstvu, která chrání telo pred chladem. Tato textilie se v prubehu tkaní speciálne upravuje. Behem tohoto procesu jsou do textilu vetkány speciální nite, které vytvárí fyzickou bariéru pred vodou. Takto získáme materiál odpuzující vodu, prodyšný, rychle schnoucí a príjemný na dotek. Jelikož se nejedná o povrchovou úpravu, jsou tyto vlastnosti trvalé i po opakovaném použití a praní.
 

 

Tempest Protect

Bioracer Tempest Protect. Teplý. Vetruodolný. Vodotesný.

 
Tempest Protect je evolucí našeho materiálu Tempest. Obsahuje navíc vrstvu ochrany odolnou proti vetru a vode pri zachování malého objemu materiálu. Rubová strana je z pocesaného mikrovlákna pro extra izolaci. Tempest Protect se používá v našich ochranných zimních odevech, jako jsou capáky a zimní bundy Spitfire.

Speedsilk technology

Speedsilk není látka. Není to ani speciální vrstva. Speedsilk je technologie, kterou používáme ke zlepšení aerodynamických vlastností urcitých látek. Mechanickým ovlivnováním pri tkaní se textilie stává pevnejší a její povrch hladší. Tkanina se stává rychlejší, ale zároven si zachovává své funkcní vlastnosti jako je odvádení vlhkosti od tela.

Flylite

Pri jízde a závodení v horách nebo za smíšeného pocasí cyklisté casto potrebují lehkou, skladnou vestu s ochranou proti vetru. K tomuto úcelu Bioracer speciálne vyvinul materiál Flylite. Tato látka chránící proti vetru je lehká, prodyšná a mimorádne kompaktní. Poskytuje jezdcum výhodu dodatecné ochrany a minimální dan za hmotnost.

Iceberg 100

Iceberg 100 je lehká strecová tkanina regulující teplo, odpuzující vítr a vodu a udržující konstantní teplotu mezi kuží a tkaninou. 100 znamená 100% vodotesnost. & nbsp;
Díky tomu je Iceberg 100 teplou a prodyšnou látkou, kterou mohou jezdci použít pri intenzivních zimních jízdách v chladných podmínkách, aniž by museli sáhnout po bunde z bežných zimních materiálu.
 

 

Power Eyelet

Tento lehký materiál se používá v našich kratasech a aero kombinézách. Mikroperforace vytvárí vetší prodyšný povrch, který rychle odparuje vlhkost. Pevnost tkaniny zarucuje optimální pohodlí pri nošení a dobrou kompresi. 

 

Aquaracer

Tato multidimenzionálne elastická textilie je prirozene pružná v každém smeru. Tím je zajištena maximální volnost pohybu. Jemný retencní mechanismus vytvárí mimorádný a zvlášte úcinný efekt druhé kuže. Má ochranu pred UV zárením (faktor 50) a vysokou odolnost proti chloru, což z nej ciní ideální letní triatlonový materiál. Aquaracer nabízí maximální prodyšnost, presto umožnuje, aby voda a vzduch sklouzly po povrchu bez proniknutí dovnitr vlákna, a to díky vnitrnímu - hydrofilnímu a vnejšímu - vodoodpudivému ošetrení. Tato hydro a aerodynamická výhoda byla prokázána behem cetných testu a závodu.

 

Airmesh

Tento materiál, navržený pro nejteplejší jízdní a závodní podmínky, má strukturu sítovaného charakteru, která odvádí vlhkost od tela a rozdeluje ji na vetší plochu, aby se dosáhlo dodatecného chlazení. Díky otevrené konstrukci je také velmi pružná a tvarove prizpusobitelná, což zlepšuje aerodynamiku jezdce. 

Airstripe

Od té doby, co Bioracer zahájil revoluci rychlostních kombinéz, je naše známá tkanina Airstripe její soucástí. Nyní se ve své ctvrté generaci tato elastická, prodyšná látka s charakteristickým proužkem použila na aerodynamicky strategických místech našich dresu a obleku. Je-li správne umístena, zpusob tkaní pruhu zvyšuje aerodynamickou úcinnost vytvorením efektu mezní vrstvy.

 

Pixel // 75

Vysoce viditelné cyklistické oblecení

Pixel 75

V naší nové látce Pixel kombinujeme 3 vrstvy pro maximální ochranu v zimním období. Prodyšná vnitrní vrstva odvádí vlhkost od tela. Centrální ochranná vrstva poskytuje štít proti chladu a vetru. Vnejší vrstva je reflexní a poskytuje maximální viditelnost ve tme, což zvyšuje bezpecnost jezdce. Pixel 75 obsahuje membránou proti vetru, která je odolná ze 75%

Pixel // 100

Pixel 100, reflexní cyklistické oblecení. 

 

100% vetruodolný, 100% bezpecnost s reflexním materiálem.

 
S naší novou reflexní látkou Pixel kombinujeme tri vrstvy pro maximální zimní ochranu. Prodyšná vnitrní vrstva odvádí vlhkost od tela. Centrální ochranná vrstva chrání pred chladem a vetrem. Vnejší vrstva je reflexní a poskytuje maximální viditelnost ve tme, což zvyšuje bezpecnost jezdce. Pixel 100 obsahuje membránu proti vetru, která je 100% vetru odolná. S tímto reflexním materiálem mužete jezdit po tme bez pocitu nebezpecí. Reflexní látka Pixel 100 muže být zároven potištena jakýmkoli požadovaným designem.

Coldblack


 

Slunecní reflektor

Svetle zbarvené textilie odrážejí viditelné i neviditelné paprsky slunecního svetla, což znamená teplo i svetlo. Tmave barevné textilie absorbují oba typy paprsku, a proto absorbují teplo. coldblack & reg; & nbsp; snižuje absorpci tepelných paprsku, zejména v prípade tmavších barev a ve všech typech textilií. Výsledkem je znatelne lepší reegulace tepla.
 

UV Ochrana

coldblack & reg; & nbsp; zarucuje minimální ochranu UPF 30, když je aplikován na jakoukoli textilii v jakékoli barve, aniž by to ovlivnilo vzhled nebo celkový dojem výrobku. Výsledkem je, že textilie s coldblack & reg; & nbsp; mohou úcinne prispet k ochrane pred škodlivými UV paprsky.

Oxygène

 • Vynikající dynamické vlastnosti: & nbsp; Vícerozmerný elastický pohyb. Tkanina je prirozene napnutá ve všech smerech, aby kopírovala pohyb svalu a kloubu
 • Nesrovnatelná lehkost: Oxygen je prekvapive lehký: plný rozsah od 50 do 230 g / m2 pro splnení požadavku zákazníku vyhledávajících nízkou hmostnost a lehkost výrobku
 • Revolucní elasticita: & nbsp; Jemný retencní mechanismus vytvárí mimorádný a zvlášte úcinný efekt druhé kuže
 • Prodyšný: Oxygene umožnuje maximální prodyšnost, presto umožnuje vode a vzduchu sklouznout z textilie, aniž by pronikl vlákny: hydro a aero-dynamický výkon prokázán v mnoha testech
 • UV ochrana: Oxygen poskytuje velmi vysokou ochranu proti UVA / UVB. Merení indexu ochrany proti UV zárení podle normy AS / NZS 4399 ukazuje císlo vyšší než 700 UPF, které snadno splnuje nejvyšší úroven ochrany: 50+
 • Odolnost vuci chloru: & nbsp; po 60 hodinách namácení ztrácí Oxygen pouze 17% své pružnosti, oproti 70% u tradicne pletených struktur. Vynikající odolnost materiálu Oxygen byla testována a potvrzena
 • Specifické ošetrení: material Oxygen byl ošetren metodami DryTech-C6 a HydroTech

Dryarn

Mikrovlákno, které zajištuje pohodu a výkon pri respektování vašeho zdraví. & Nbsp;
Výzkum Aquafil vytvoril Dryarn & reg;, inovativní polypropylenové mikrovlákno s velmi vysokou úrovní vlastností. Zdokonalený technologický produkt, který je odolný, lehký, izolacní a transpirantní, stejne jako hygienický, pohodlný a ekologický. Velmi stabilní tkanina, která na rozdíl od konvencních tkanin nemení svuj tvar i pri dlouhodobém nošení. Navíc Dryarn & reg; neabsorbuje vlhkost a rychle schne. To vše dodává pokožce príjemný sveží a suchý pocit a zajištuje tak fyzické pohodlí.

Airtex

 

Tato látka byla speciálne vyvinuta firmou Bio-Racer. Udržuje vaše telo v suchu a poskytuje pocit pohodlí pri fyzické námaze.  

Další výhody: 

 • rychlý odvod potu z tela 
 • zvýšená propustnost vzduchu
 • absorbuje minimum tekutiny
 • jemnost materiálu zabranuje podráždení kuže 
 • lze prát v pracce, rychleschnoucí
 • odolnost proti plísním a pachum

Quadri

Nový druh tkaniny kombinující monoelastické vlastnosti (díky kterým dresy perfektne sedí na tele) s výjimecným odvodem potu. Krome toho je materiál mekký a príjemný na dotek.

Cool Light

Bioracer vyvinul lehký cyklistický dres pro Olympijské závody silnicních a horských kol a Mistrovství sveta. S úspechem! Tento dres již vyhrál ruzné olympijské medaile a svetové tituly. Materiál, který je obsažen v tomto výrobku, je Cool Light 100, což je odlehcená varianta materiálu Coolmax. Mikroperforace vytvárí ješte vetší prodyšný povrch a umožnuje výrobu dresu s hmotností pod 100 gramu. Více než o 70% lehcí než jiné bežné cyklistické dresy!

WindTex

Windtex je lehká strecová membrána regulující teplo, která odpuzuje vítr a vodu a udržuje nezmenené mikroklima mezi kuží a tkaninou. 

Isolation

Vlákno materiálu Isolation má izolacní úcinek, který udržuje telo v teple. Vysoce prodyšný, rychle odvádí pot z tela. Polyesterový povrch rychle schne, je hebký a príjemný na dotek.

Transotex/Thermastat

Izolacní úcinek techto vláken udržuje telo v extra teple. Pocesaná vnitrní vrstva Thermastatu tento úcinek ješte posiluje. Výsledkem je velmi vysoká prodyšnost a rychlý odvod potu od tela. Polyesterový povrch je mimorádne odolný a rychle schne.

Husky

Funkcnost a pohodlí se v tomto materiálu vzájemne doplnují. Tzv. Fleecová textilie je vyrobena z polyesterových nití z jemného vlákna trevira


Vlastnosti:

 • teplý
 • príjemný na nošení
 • odvádí a reguluje vlhkost
 • snadná údržba

Dri-Tex

Materiál, který se casto používá pro naše oblecení do dešte. Nabízí optimální ochranu pred vetrem a deštem. Udržuje telesné teplo a odvádí vlhkost. Lze jej snadno prát, snadno složit a je rychleschnoucí.

Windblock

Windblock je lehký elastický materiál, který udržuje telesnou teplotu a chrání pred vetrem a deštem.

Winter Windblock

Za opravdu chladného pocasí je vhodné oblecení s kvalitou Winter Windblock. Systém se 3 vrstvami chrání telo pred chladem a vetrem. Spodní vrstva sestává ze 100% polyesteru. Fleecová membrána nabízí vynikající ochranu proti chladu a dešti a prodyšnost. Horní vrstva si nejen zachovává svuj tvar a je stálobarevná, ale poskytuje také potrebnou izolaci v chladných dnech.

Caro

 

Vysoce funkcní, superelastická látka je jako druhou kuží. Snadno se pere a rychle schne. Odolná vuci plísním a pachum.

Lycra

Vysoce kvalitní, elastická textilie urcená pro cyklistické kratasy, která zarucuje optimální pohodlí behem nošení. Pri peclivém dodržování pracích pokynu poskytne mnohem vetší potešení z jízdy.

Dyneema

Vlákno UHMWPE spolecnosti DSM, oznacené jako Dyneema®, je mimorádne silné a odolné, presto lehké, pružné a na dotek chladné & ndash; ideální kombinace pro aplikace, jako je vysoce ochranné cyklistické oblecení.

Super Roubaix

Tato elastická tkanina je mimorádne vhodná pro chladnejší a velmi chladné dny. Pocesaná vnitrní strana poskytuje vynikající izolaci a díky použití polyamidových vláken také optimální regulaci vlhkosti.

Temperature Control

Tento elastický fleece je velmi vhodný pro chladnejší až velmi chladné dny. Pocesaný vnitrní strana poskytuje vynikající izolaci a díky použití polyamidových vláken je regulace vlhkosti optimální. 

Isofilm

Isofilm je jednou z nejlepších izolacních membrán. Tkaniny upravené pomocí Isofilmu jsou nepromokavé, vetru odolné, bielastické a prodyšné. Krome toho se Isofilm snadno udržuje. Díky temto atributum je u oblecení s Isofilmem zaruceno, že bude jak funkcní, tak pohodlné.

Lycra Performer

Chladná, lehká a pružná tkanina s kompresním efektem, který zlepšuje svalovou výkonnost a povzbuzuje cinnost krevního obehu. Lycra performer má trvalé elastické a návratové vlastnosti, dlouhou životnost a vynikající schopnost odvodu potu z pokožky. 

Matrix

Matrix je materiál, který používáme pro dresy v rade Bodyfit. Matrix je navržen tak, aby perfektne sedel a kopíroval všechny kontury vašeho tela, címž zvyšuje aerodynamiku a zároven zajištuje ješte vetší pohodlí. Jeho prodyšnost a rychleshnoucí vlastnost z nej ciní ideální látku pro letní dresy. 

Owens

Tato textilie kombinuje monoelastické vlastnosti (je roztažitelná pouze do šírky, má pevne danou délku a dokáže se prizpusobit jakémukoliv tvaru postavy) s výjimecnou prodyšností. Poskytuje dostatecnou ochranu pred škodlivými UV paprsky. Krome toho je tkanina mekká a príjemná na dotek.

Sirio

Vysoce funkcní a všesmerová elastická tkanina, která padne jako druhá kuže. Má velmi pevnou vazbu, címž zlepšuje svalovou kompresi. Snadno se pere a rychle schne. Odolná vuci plísním a pachum.

 

Eschler-Schoeller

Žádné informace nejsou k dispozici.

Tato stránka používá cookies.

By continuing to browse, you agree to our cookie policy. We respect your privacy. Read more about our Politika souboru Cookies.